НАЗАРІ ТАКСІ 2323
Ми не обіцяємо - ми виконуємо
Авторизуйся в додатку
і отримай 50 грн. на бонусний рахунок
+ 2 грн. з кожної поїздки з Назарі!
Онлайн замовлення

Ціни НАЗАРІ таксі 2323 в Києві

Назарі таксі 2323 прораховує тариф індивідуально в момент замовлення таксі. Досить зробити один дзвінок в нашу службу і ввічливий диспетчер швидко зробить прорахунок Ви збираєтеся!
40 грн.
Мінімальний тариф

Вартість мінімального тарифу
по місту

+30 грн.
Кур’єрська доставка

Термінова доставка по Києву,
+ до звичайного тарифу

+20 грн.
Універсал

Авто з великим багажником,
+ до звичайного тарифу

Швидкість і надійність

Зателефонувавши нам по телефону 2323 з мобільного, ми дуже швидко Вам зателефонуємо і приймемо Ваше замовлення.
Після обробки замовлення ми надішлемо Вам СМС повідомлення. Якщо поруч немає авто з нашого парку – ми знайдемо для Вас машину у наших партнерів!

Відмінні рекомендації

Назарі таксі, це висока якість обслуговування! Індивідуальний підхід до кожного пасажира.
Цілодобовий виклик таксі в будь-яку точку Києва, в Аеропорти та на вокзали. Наша компанія також обслуговує весілля, банкети, дитячі свята.

Хороші автомобілі

Автомобільний парк компанії складається переважно з автомобілів не старше 7 років.
Якість і оперативність нашої роботи оцінені як приватними, так і корпоративними клієнтами.

Ми ваш партнер

Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, за безготівковим розрахунком і будемо раді співпрацювати з Вами! Для цього просто надішліть нам лист на адреса partner@nazari.com.ua

Співпраця з Назарі таксі 2323

У вас є бажання працювати диспетчером ?! А може у Вас є хороший свій автомобіль ?! Або просто Ви водій який має безаварійний стаж водіння від 3-х років і знання міста Києва ?! У Назарі таксі 2323 завжди відкриті вакансії для нових і працьовитих людей. Досить заповнити анкету за посиланням нижче і це буде перший крок для нашого з Вами співпраці. У нас хороші умови, ми не затримуємо зарплати, ми допоможемо навчитися працювати, а так само у Вас буде дружний і хороший колектив! Чекаємо Вашу анкету за посиланням нижче.

Заповнити анкету
Назарі таксі 2323 КИЇВ, ОДЕСА

З першого дня ми завжди прагнемо ставати краще і краще для Вас! З цього 29 вересня 2016 року, «Назарі» таксі заслужено отримала чергову нагороду і це «THE ENTERPRICE OF THE YEAR 2016».

Наша компанія працює з клієнтами на високому рівні за готівковим і безготівковим розрахунком. Парк машин постійно розширюється.

Наші досягнення в динаміці є ознакою високого професіоналізму керівника компанії, ТОП-менеджерів і всієї команди, що підтверджено економічними фактами рейтингу.