Послуги буксирування авто

Буксирування від таксі «Назарі» - швидкий спосіб транспортування авто

Буксирування авто стає необхідною послугою при раптової поломки автомобіля на дорозі, доставці транспорту в СТО після ДТП, в разі спустошенні бака з пальним. Здійснювати буксирування необхідно правильно, при порушенні техніки перевезення пошкодженого автомобіля на власника і буксировщика може бути накладено грошовий штраф.

При неправильному кріпленні автомобіля трос може зірватися, а на ходу подібна помилка небезпечна для життя учасників дорожнього руху, майна клієнта. Тому служба таксі «Назарі» пропонує послуги буксирування, що реалізуються за всіма правилами, з дотриманням техніки безпеки.

Буксирування машин від «Назарі» - зручна, вигідна послуга

Компанія «Назарі» здійснює буксирування легкових автомобілів по Києву, Одесі, а також їхніх передмістях. Процедура замовлення послуги проста:

Якщо ви ніколи не брали участь у процедурі буксирування автомобіля, водій «Назарі» розповість правила поведінки за кермом автомобіля, що буксирується, скоректує ваші рухи.

Таксі буксирування від «Назарі» надає своїм клієнтам наступні переваги.

  1. Швидке реагування на заявку. Таксі для буксирування прибуде на місце виклику через кілька хвилин після дзвінка диспетчеру. Пошкоджений автомобіль буде доставлений за адресою максимально швидко, наскільки це дозволятиме авто. Якщо вам необхідно підібрати якісний автосервіс, водій «Назарі» зможе дати корисні рекомендації з цього питання.
  2. Вибір безпечного маршруту. Завдяки знанню міста водіями «Назарі» буксирування буде проходити по самому безпечному маршруту, що має мінімум руху. Це зведе тяжкість транспортування до мінімуму, дозволить клієнтові відчувати себе спокійно.
  3. Можливість цілодобового замовлення послуги. «Назарі» працює без вихідних, тому буксирування можна замовити як днем, так і вночі.
  4. Доступні ціни. Буксирування автомобілями обійдеться недорого, це оптимальне рішення для будь-якого автомобіліста, який потрапив в складну ситуацію.
  5. Безпечне транспортування. Буксирування автомобіля буде проходити за всіма правилами дорожнього руху, а використовуване обладнання попередньо перевіряється на надійність, міцність.

Таксі для буксирування - це зручніше, доступніше рішення для непередбачених ситуацій.