Оренда автобуса в Києві і Одесі

Необхідність орендувати автобус може виникнути з різних причин. Перевезення групи туристів, шкільна екскурсія, доставка робітників на об'єкт, виїзд компанії на корпоративний захід, весілля - перераховувати можна довго. Автобус - комфортний, доступний, вигідний вид транспорту для поїздки по місту або далекої подорожі.

Переваги оренди автобуса

Переваги послуги оренда автобуса в Одесі і Києві важко переоцінити. Якщо ви керівник, то вам не доведеться думати про те, як співробітники компанії потраплять на свої робочі місця - доставка людей буде проведена швидко і безпечно. Якщо мова йде про виїзд на пікнік або інше заміське захід, то оренда автобуса буде набагато більш вигідним варіантом, ніж звичайне таксі. Чи варто згадувати про те, як зручно багатомісне транспортний засіб для перевезення гостей на весіллях або інших заходах.

Автобусні перевезення від компанії «Назарі»

Транспортна компанія «Назарі» пропонує послуги перевезення пасажирів автобусами. До ваших послуг комфортабельні машини, які підтримуються в ідеальному технічному стані. Пасажирські перевезення по Києву, Одесі чи міжміські поїздки - ми пропонуємо своїм клієнтом тільки якісні послуги за прийнятними цінами.

Як замовити автобус в Києві чи Одесі?

Автопарк компанії складається з різних транспортних засобів, тому у нас може бути замовлена ​​як оренда маршрутки, так і туристичного автобуса. Для оформлення заявки необхідно зв'язатися з диспетчером компанії по телефону, вказати адресу, куди потрібно подати транспорт, кінцевий пункт шляху, кількість пасажирів і, якщо потрібно, час, який автобус буде перебувати у вашому розпорядженні. Диспетчер компанії прийме заявку і відразу ж назве вартість послуги.

Компанія «Назарі» не перший рік працює на ринку транспортних послуг і має відмінну репутацію серед клієнтів. Якщо ви оформили замовлення автобуса в Києві, то можете бути впевнені, що він буде поданий в обумовлене місце вчасно. Ми є справжніми професіоналами своєї справи, тому не підводимо наших замовників. Водії автобусів - це кваліфіковані фахівці, що мають за плечима великий стаж безаварійного водіння. У нас працюють тільки ввічливі, охайні і пунктуальні люди, які знають міські та міжміські маршрути.

Автобусний парк «Назарі» складається з сучасних машин, за технічним станом яких уважно стежать техніки компанії. Завдяки цьому автобусні перевезення, здійснювані нашими автобусами, надійні і безпечні.

Серед машин компанії є як великі туристичні лайнери, так невеликі автобуси, які ідеально підійдуть для невеликої групи людей. Оренда мікроавтобуса в Києві - це відмінна заміна звичайному міському таксі.

Серед переваг, які залучають наших клієнтів, потрібно назвати наступні:

Сьогодні замовити автобус в Києві у компанії «Назарі» - це доступно, надійно і комфортно.